Movies
Ratings
195
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 3.5
HiddenRated ★ 4.5
Air DollRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.0
Sink & RiseRated ★ 3.5
Just Before Losing EverythingRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.0