Titles you rated
RomanceRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.0
H.I.TRated ★ 1.0
Prince HoursRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 2.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 2.5
Three BrothersRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5- DamoRated ★ 5.0