Titles you rated
Red SorghumRated ★ 3.5
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Happy EndRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 0.5
FailanRated ★ 4.0
CallRated ★ 0.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 0.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0