Movies
Ratings
774 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
 28 Years LaterRated ★ 3.5 28 Years LaterRated ★ 3.5
 Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0 Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
 Mission: CrossRated ★ 3.0 Mission: CrossRated ★ 3.0
 Project SilenceRated ★ 2.0 Project SilenceRated ★ 2.0
 FollowingRated ★ 3.5 FollowingRated ★ 3.5
 UprisingRated ★ 4.5 UprisingRated ★ 4.5
- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
 The Con ArtistsRated ★ 3.5 The Con ArtistsRated ★ 3.5
 John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5 John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
 AliensRated ★ 3.0 AliensRated ★ 3.0
 OppenheimerRated ★ 2.0 OppenheimerRated ★ 2.0
 RansomedRated ★ 3.0 RansomedRated ★ 3.0
 Kill BoksoonRated ★ 3.0 Kill BoksoonRated ★ 3.0
 The Boy and the HeronRated ★ 3.0 The Boy and the HeronRated ★ 3.0
 Escape from MogadishuRated ★ 2.5 Escape from MogadishuRated ★ 2.5
 Deadpool & WolverineRated ★ 3.0 Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
 Concrete UtopiaRated ★ 3.0 Concrete UtopiaRated ★ 3.0