Series
Ratings
110 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
 The WhirlwindRated ★ 3.5 The WhirlwindRated ★ 3.5
 QueenmakerRated ★ 4.5 QueenmakerRated ★ 4.5
 Silo Season 1Rated ★ 3.0 Silo Season 1Rated ★ 3.0
 Resident EvilRated ★ 1.0 Resident EvilRated ★ 1.0
 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
 Japan Sinks 2020Rated ★ 1.0 Japan Sinks 2020Rated ★ 1.0
 Our BluesRated ★ 5.0 Our BluesRated ★ 5.0
 All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0 All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
 Demon SlayerRated ★ 5.0 Demon SlayerRated ★ 5.0
 Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0 Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
 The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0 The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
 BridgertonRated ★ 3.0 BridgertonRated ★ 3.0
 ExtracurricularRated ★ 4.0 ExtracurricularRated ★ 4.0
 WestworldRated ★ 4.0 WestworldRated ★ 4.0
 KingdomRated ★ 3.5 KingdomRated ★ 3.5
 MessiahRated ★ 4.0 MessiahRated ★ 4.0
 Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0 Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
 ChernobylRated ★ 4.0 ChernobylRated ★ 4.0
 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0