Movies
Ratings
23
The Dark KnightRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0