Movies
Ratings
200
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5