Movies
Ratings
539
The MartianRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 1.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
The PiperRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0