Titles you rated
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 2.0
Trouble with the CurveRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Nick of TimeRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5
Silent WitnessRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5
The Last CastleRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Tai Chi HeroRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
Safe HouseRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Brick MansionsRated ★ 2.5
The Royal TailorRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 3.5