Movies
Ratings
207
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0