Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
ElleRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
BenedettaRated ★ 4.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0