Series
Ratings
40
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5