Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
ChampionRated ★ 1.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The NunRated ★ 2.5