Titles you rated
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0- Hello, God!Rated ★ 3.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 1.0
On AirRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 0.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5