Titles you rated
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.0