Movies
Ratings
121
King KongRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0