Movies
Ratings
393
The ContactRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0