Movies
Ratings
438
SuspiriaRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
In the HeightsRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Life on a StringRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 2.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Army of ShadowsRated ★ 3.5