Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
AggretsukoRated ★ 3.0
Bloom Into YouRated ★ 2.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5
DraculaRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Yuri!!! on IceRated ★ 1.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0