Movies
Ratings
432
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.5
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 3.5
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 4.0
Runaway BrideRated ★ 3.0
Wedding CrashersRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0