Series
Ratings
55- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0