Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- 하트페어링Rated ★ 4.0
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Buried HeartsRated ★ 2.5- 굿데이Rated ★ 4.0
- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 3.0