Series
Ratings
30
Demon SlayerRated ★ 0.5
High FidelityRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Iron Fist Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's The DefendersRated ★ 4.0- LeavingRated ★ 3.5
The Capture Season 1Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
ManiacRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Space ForceRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 0.5