Movies
Ratings
682
Handsome GuysRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
ChinatownRated ★ 5.0
Morning GloryRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
AirRated ★ 2.5