Titles you rated
MindhunterRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 2.5- Money Heist Season 5Rated ★ 2.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Trapped Season 2Rated ★ 3.0
TrappedRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5
RomeRated ★ 3.5