Movies
Ratings
787
InterstellarRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Ip Man 3Rated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 2.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0