Movies
Ratings
376
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
SolaninRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
AtlasRated ★ 2.0
FlowRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
First CowRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.0