Series
Ratings
34
MindhunterRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.0- Miniforce V rangersRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Into the NightRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 2.5
High School Mystery ClubRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0