Series
Ratings
145- K-ON!!Rated ★ 2.5
- K-ON!Rated ★ 2.5
- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
- 아따맘마 미방영분Rated ★ 4.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Tamako MarketRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
Anne of Green GablesRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.5
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0