Series
Ratings
83
KairosRated ★ 5.0
CoyoteRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
The Good DetectiveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
MistyRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0