Titles you rated
Top GunRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Best ChefRated ★ 2.0
The RockRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0