Series
Ratings
17
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.5