Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 2.5
ThorRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5