Titles you rated
- 다찌마와 LeeRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
- SawRated ★ 3.5
Godzilla VS. KongRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5