Movies
Ratings
1134
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
StokerRated ★ 1.5
Ocean WavesRated ★ 4.5
A Boy and His SamuraiRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 2.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 2.5