Titles you rated
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
BabygirlRated ★ 3.0- To Women Breaking ShacklesRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5