Titles you rated
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The BoyRated ★ 3.5
The Deep End of the OceanRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
What Dreams May ComeRated ★ 4.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0