Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 5.0- EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0- Billion x SchoolRated ★ 4.0
Tokyo Hochi ShokudoRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5