Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0