Movies
Ratings
433
Black PantherRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0