Movies
Ratings
188
Ex MachinaRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0