Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5
The UnfairRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
RushRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5