Movies
Ratings
138
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
The Science of SleepRated ★ 1.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0- The Final SemesterRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
The RitualRated ★ 1.0
Under ParisRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ContactRated ★ 5.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 4.5
FAQRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 1.5