Titles you rated
VivariumRated ★ 1.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
20th Century GirlRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 0.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 4.0- UmbrellaRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 1.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The House of UsRated ★ 3.0