Series
Ratings
19
You and Everything ElseRated ★ 5.0
As You Stood ByRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Our BluesRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0