Series
Ratings
12
Attack on TitanRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0