Titles you rated
The PrisonRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0