Movies
Ratings
328
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
October SkyRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0