Movies
Ratings
106
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The GesuidouzRated ★ 3.5