Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0